Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar Ve İletişim

Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar Ve İletişim

Evde Sabun paketleme işi veren firmalar ve iletişim için nasıl başvuru nasıl bir  paketleme işi bulurum , sabun paketleme işi için kimlerle iletişime geçeriz , telefon numaraları nasıl bulunur ?

Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar Ve İletişim

Diğer ek gelir modelleri gibi sabun paketleme işi , evden çalışmak ve bir gelir elde etmek isteyen ev hanımları veya öğrenciler olmak üzere herkesin yapmak istediği bir ek işlerden sadece biridir.

Bir nebzede olsa diğer paketleme işlerinde göre sabun paketleme işi daha basit ve diğer paketleme işlerinde göre daha karlı bir iştir.

paketleme işleri arasında daha basit ve daha çok kazandıran bir iş olduğu için  insanlara daha cazip geliyor.

Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar Ve İletişim

Sabun paketleme işi nasıl yapılır diye merak edenler için en yaygın  ve en çok yapılan evde ek işler arasında en çok tercih edilen iş olarak sabun paketleme işi tercih ediliyor.

Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır ?

Büyük kalıplar halinede iş veren tarafında size gönderilen kalıp sabunlar size tarif edilen ve verilen ölçüde tek tek kesilip verilen kutularda paketlenip eklenmesi gerekir.

Sabun Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır ?

Sabun paketleme işi diğer işlere göre belirli bir kazancı yoktur. İş verenlerin belirttiği standartlara göre size ücret öderler. Örneğin sabun paket başına 2,3 TL civari ödeyen bir üretici için kargo size ait ise 1,2 TL size paket başına kalır.

Genellikle sabunun paketlenmesi sonrasında size kalan 2 veya 3 TL civarı kazanırsanız. düzenli paketleme işinde aylık 2000-3000 TL civarında sabun paketleyerek para kazanabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi ve İletişim

Evde sabun paketleme işi için ne genellikle sosyal medya veya ilan uygulamalarında ilan veriler ve iş arayanlar iletişime geçerek  işi yapmaya başlayabilirsiniz.

Facebook uygulamasında evde ek iş yazarak gruplarda bir çok sabun paketleme ilanı bulabilirsiniz.

Sahibinden uygulamasında iş arama bölümünde ise mevcut ilanlar bulabilirsiniz  çevrenizde belirli dükkanlar paketleme işi verirler fakat bulmak biraz zordur.

Sabun Paketleme İşi Nasıl  Bulunur ?

Evde sabun paketleme işi veren  firmalar ve iletişim ‘ e geçmek için  az önce dediğimiz gibi Facebook veya sosyal medyadan bulabilirsiniz eğer ürünleri size karşılıksız gönderiyorlar ise paketleme işini yapabilirsiniz ücret ne talep ediyorlarsa o işten uzak durun  dolandırıcılara itibar etmeyin.

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *