Reddit ile Para Kazanılır mı ?

Reddit ile Para Kazanılır mı  2021’de internetten para kazanmaya çalışan  ve internetten para kazanma’nın  bir yöntemini bulmaya çalışan birçok  insan görüyorum .

Çok fazla kaynak ve herşeyi deneyen biri olarak internetten reddit ile para kazanmanın yöntemlerini arayan sizler için reddit ile para nasıl kazanılır bunun yöntemlerini paylaşacam.

nasıl yapılacağını , neyin ne işe yarayacağını hangi yöntemleri kullanarak daha başarılı olabileceğinizi paylaşacam. Sizi sıkmak istemiyorum ama süreci en doğru ve en hızlı şekilde nasıl kullanabileceğinzi anlatmak istiyorum.

Google Adsense ile Para Kazanmak için Tıklayın.

Bu bilgileri biriktirmek için aylarca süren başarısızlıklar ve araştırmalar yaparak toplamış olduğum bilgileri ücretsiz bir şekilde paylaşarak sizlerde yaralanmış olacaksınız.

Ayrıca internetten para kazanmaya dair birçok içerik paylaşıyorum ve paylaşmaya  devam edeceğim bunun için diğer yazılarımı inceleyerekte bana  destek olabilirsiniz.

Reddit ile Para Kazanılır mı ?

O zaman hep beraber haydi başlayalım;

ANKET VE ARAŞTIRMA

Redditte bulunan genel olarak olarak yabancı şirketlerin araştırma ve deneme anketlerine katılarak aylık veya haftalık olarak 500 TL kazanmanız mümkündür.

Genel  olarak size yapmalarını yani bir ürün aldınız bunu incelemenizi ister ve size kendi web siteleri veya mobil uygulamalırından çektiğiniz videoyu  kendilerine göndermelerini isterler.

Kolay ve hızlı olarak video başı 200 lira gibi bir ücret kazanabilirsiniz.

başvuru yaptıktan sonra eğer seçilirseniz bir saate 500 lira kazanabilirsiniz.

Ödeme: değişken. (0,50 £’dan itibaren)

Bu site akademik kişiler için araştırma sağlama konusunda uzmanlaşmıştır.

Araştırmacılar testlerini yayınlar, siz yaparsınız ve ödeme alırsınız.

Bu testler bazı istisnalar dışında anketlere benzer.

Bazen sizden küçük bir oyun oynamanızı isterler ve ondan sonra bazı sorular sorarlar, bazen kısa bir video izlersiniz ve sonra size bununla ilgili sorular sorarlar.

Her test farklıdır, ancak kolaydır ve öder.

Dikkate alınması gereken tek şey şudur: testler hızla kaybolabilir, bu nedenle o sekmeyi *her zaman* açık tutmalı ve “Üretken (1)” gördüğünüzde tıklamalısınız çünkü bu sizin için hazır bir test olduğu anlamına gelir.

Sekmeye tıklayın ve yerinizi ayırtın. Testin bir açıklaması, size ne kadar pound ödeyecekleri ve başlamak için bir başlat düğmesi olacak.

Her testin sonunda, testi tamamladığınızı kanıtlamak için size bir kod verilecektir.

Genellikle Prolific bunu otomatik olarak yakalar ve tüm çalışmaları (tamamlanmış, beklemede, kapatılmış vb.)

ÇEVRİMİÇİ TEST

Web sitesi: https://www.usertesting.com/

Ödeme: değişken. (test başına 10$’dan başlayan fiyatlarla)

Görüşlerinizi paylaşırken web sitelerini test etmeniz ve kendinizi kaydetmeniz için size ödeme yapar.

Bazı testler yalnızca masaüstü, diğerleri ise yalnızca mobildir.

Mobil testler için web sitelerinden bir uygulama indirmenizi isteyeceklerdir (Google Play Store veya App Store’da değildir). Yüklemek için telefonunuzdaki güvenlik ayarlarında “bilinmeyen kaynaklardan yükleme” özelliğini etkinleştirmeniz gerekir.

Her sınava girdiğinizde ayarlanan 1 ila 5 yıldız arasında bir puan verirler. Ne kadar çok yıldız alırsan, sana o kadar çok test gönderecekler.

Eleme anketlerine uyum sağlamak zor olabilir çünkü belirli insan türlerini arıyorlar (ör. Almanlar veya Japonca konuşanlar veya bira fabrikası çalışanları vb.) ama bazılarını geçtim ve paramı aldım.

Çoğu katılımcı haftada bir ila iki test bekleyebilir.

Bazen daha fazla, bazen daha az test alırsınız.

Testlerin hızla kaybolacağına dikkat edin, bu nedenle sekmeyi açık tutun ve zil çaldığını duyar duymaz ona geçin. Bu, yeni bir testin mevcut olduğu anlamına gelir.

Web sitesi: https://validately.com/

Ödeme: değişken. (test başına 10$’dan 60 dakikalık test için 70$’a kadar)

Sizden bir krom uzantısı yüklemenizi ve mobil uygulamalarını indirmenizi istiyorlar. Ardından, her masaüstü veya mobil test sizin için uygun olduğunda bir e-posta alacaksınız.

Web sitesi: https://www.sisinternational.com/solutions/focus-groups/join-focus-groups/

Ödeme ayrıntıları: değişken. (50$’dan 400$’a ve üzeri)

Web sitesi: FindFocusGroups.com

Çeşitli kaynaklardan gelen odak grup fırsatlarını bir araya toplayan bir toplayıcı hizmet.

UZAKTAN ÇALIŞAN ŞİRKETLER

Ödeme: değişken. (projeye ve yaşadığınız ülkeye göre değişir)

Çeşitli pozisyonlara başvurabilirsiniz: sosyal medya değerlendiricisi, açıklama projesi, deşifre projesi, ses kayıt projesi vb.

Belki bir pozisyona başvurursunuz ama sizi özgeçmişinize, tecrübenize ve açık pozisyonlarına göre başka bir pozisyona alırlar.

Bazı projeler sadece bir kereliktir: sizden bir şey yapmanızı isterler, yaparsınız, size ödeme yaparlar, iş biter.

İyi çalışırsanız diğerleri yıllarca sürebilir.

Not: Birçok projede zorunlu bir test yapmanızı isterler.

Sadece testleri başarıyla geçerseniz size işi atayacaklardır.

Appen, onlarla çalışmaya devam etmek için genellikle zorunlu bir doğruluk düzeyini (ör. %80) karşılamanızı gerektirir. Standartlarını karşılayamazsanız, size daha fazla iş vermezler ve hesabınız haber verilmeksizin feshedilebilir.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *