Her Yerde Para Kazanmanın Yolları

Her Yerde Para Kazanmanın Yolları

Her Yerde Para Kazanmanın Yolları

Her yerde para kazanmanın  yolları arasında daha fazla para kazanmak muhtemelen birçok sorununuzu çözebilir. Geçmişte, gençlerin nasıl para kazanabileceklerinden bahsetmiştik , ancak biraz daha yaşlı olanlarımız için, çim biçmekten gelen  biraz daha karmaşık bir şeye ihtiyacımız var.

Avon Ürünleri Satarak Para Kazanmak

Neyse ki, internet çağında, nereye bakacağınızı biliyorsanız, çevrimiçi olarak ekstra para (veya tüm maaş çekiniz) yapmak inanılmaz derecede kolaydır.

Bir yeteneğiniz varsa, şansınız, yeteneğinizi satabilirsiniz. İster yazar, sanatçı, grafik tasarımcı, fotoğrafçı vb. olun, sizin için serbest bir iş var. Almanız için birkaç olası serbest açıyı ele alalım.

1-Serbest Çalışan Olun

Serbest Yazarlık

Serbest yazar olmak her zamankinden daha kolay (Money Under 30’daki tüm yazarlarımız serbest yazarlar). Bununla birlikte, yeni başlıyorsanız, size kuruştan daha fazlasını verecek bir yazarlık işi bulmak zor olabilir.

Burada , serbest çalışan bir iş için gerçekten nasıl işe alınacağınıza dair tavsiyemiz var . Ayrıca, aramaya başlamak için iyi bir yer Fiverr . Buna Fiverr deniyor, çünkü çoğu insan hizmetleri için sadece 25-50 TL talep ediyor – bazı insanlar hala bunu yapıyor, diğerleri çok daha fazla ücret alıyor.

2-Robo Danışmanlık

Robo-danışmanlar  , yatırımlarınızı otomatik pilota alır. Birçok robo-danışman ile tek yapmanız gereken riskinizi, hedeflerinizi seçmek ve hesabınıza para yatırmak. Gerisini robo-danışman halledecek. Yatırım yapmak isteyen ancak yatırımın içini ve dışını anlayamayanlar için robo-danışmanlar yardımcı olabilir.

3-Gayrimenküle Yatırım Yapın

 

Biraz riske açıksanız, çevrimiçi emlak yatırımı yapmak harika bir pasif gelir şeklidir.

Gayrimenkul kitle fonlaması , gayrimenkul girişimlerine küçük miktarlarda yatırım yapan birçok yatırımcıyı içerir.

Gayrimenkul kitle fonlaması endüstrisinde öncü olan birkaç şirket var.

Çatı stoğu birdir. Satın alabileceğiniz ve kiralık mülk olarak kullanabileceğiniz tek ailelik evlere odaklanırlar . Yatırımcılar için bir platformdur ve yatırımcılar tarafından oluşturulur, bu nedenle mülklerine katılmak ve araştırmak için herhangi bir ücret yoktur. Daha fazla bilgi için Roofstock incelememize bakın.

4-Sanal Asistan Olun

Sanal asistanlar saatte 16 dolara kadar kazanabilirler. Yarı zamanlı veya tam zamanlı çalışabilirsiniz ve çalıştığınız kişiyle uyumlu olduğu sürece programınız nispeten esnek olabilir.

 

  • Sanal asistan olmak için gerekenler:
  • dizüstü bilgisayar
  • Kulaklık veya cep telefonu
  • İyi iletişim becerileri
  • Esnek zamanlama

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *