Evde Mandal Paketleme İşi Başvurusu

Hemen hemen günümüzde bütün evlerde kullanılan çamaşır mandalları evde ek iş yapmak isteyen binlerce kişi için bir ek iş haline gelmiş bir durumdadır. Evde Mandal paketleme işi yaparak para kazanan birçok ev hanımı var peki ya evde ek iş yapmak isteyenler için nasıl işe başlanır  ? nasıl iş bulurum bunun hakkında size kısa bir bilgi vermek istedim.

Artık günümüzde pahalılık ve gittikçe zorlanan yaşam şartları vazgeçilmez bir gerçektir. Bunun için ailesinin geçimine bir nebzede katkı etmek isteyen kişiler için evde mandal paketleme işi başvurusu  tercih eden birçok kişi kolay ve hızlı olduğu için evde mandal paketleme işini tercih ediyor.

Evde mandal paketleme işini en çok tercih edilme nedenlerinden biri paketleme işinin kolay  ve iyi bir gelir sağlaması diyebiliriz.

Mandal paketleme işinde birçok firma satılacak mandalları parçalar halinde toptan alır ve  satılması için ilk önce mandalın montaj edilerek belirtilen rakamlar üzerine paketlenmesi gerekir.

Evde Mandal Paketleme İşi  Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Mandal paketleme genellikle iki veya üç çeşittir. Bunlardan biri plastik olan diğeri ise fazla tercih edilmeyen ahşap mandaldır, bu ikisininde kendine has ayrı ayrı özellikleri vardır. Ahşap mandallar üretimden genelde iki veya üç parça halinde çıkar ve montajına kitabına uygun bir şekilde paketleme işi yapılır. Ahşap mandalların ortasında takma yeri olur ve küçük metal yay kısmı ortaya takılarak ahşap mandalları verilen poşete koyarak paketleme işi tamamlanır paket başına 2-3 TL alabilirsiniz.

Plastik mandalların paketlenmesi  iki parçadan oluşur Plastik mandalın montajı diğer ahşap mandala göre ise daha kolay bir şekilde paketleme ve montajı işi daha kısadır çünkü ahşap mandala göre daha kolaydır. Plastik mandalın birleşik olan orta kısmındaki yere özel bir şekilde üretilmiş olan metal yayı takarak  plastik mandalın paketleme işlemlerini yaparak  ürünü hazır bir hale getirmiş olursunuz.

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır ?

Evde mandal Paketleme İşi diğer evde ek işlere göre biraz daha kazançlıdır. Mandal paketleme işi yapanlar genelde aylık ,1200-2500 TL kazanabilir aldığı ise göre fiyat değişebilir. Mandal montaj işinden geriye kalan zamanınızı başka bir ek iş yaparak daha fazla para kazanabilirsiniz.

Evde Sabun paketleme işi hakkında bilgi almak için tıklayın.

NOT; Evde paketleme işi veren firma şahıs veya kişiler sizden hiçbir şekilde kapora , kargo veya herhangibi bir ücret istemez lütfen bu durumda paranızı dolandırıcılara kaptırmayın.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *