Para Kazandıran Oyun Ve Uygulamalar

Para Kazandıran Oyun Ve Uygulamalar,Oyun oynayarak nasıl para kazanılır , para kazandıran oyun ve uygulamalar.

Günümüzde bilgisayar ve online oyunlar , günümüzde birçok insan oyun oynamayı sever ve  birçok kişide severek oynamakta.

Ülkemizde ve dünyada  milyonlarca oyun tutkunu oyun oynayarak para kazanmak mümkün müdür diye sormak gerekirse evet mümkündür. Oyun   oynayarak para kazanan birçok kişi var  bunlardan biride sizde olabilirsiniz. Oyun oynayarak hem eğlenmek hemde para kazanmak istemez misiniz ? tabikide isterseniz. O zaman oyun oynayarak para kazanmaya başlayabiliriz.

Para Kazandıran Oyunlar ve Uygulamalar

Oyuncuların en çok para  kazandıran oyunların arasında yer alan aksiyon ve savaş oyunu olan leauge Of Legends geliyor. Oyuncuların vazgeçilmezi ve en çok oynan oyunlardan biri olan LOL’de  güçlü bir karakter oluştururarak bir süre sonra oynadıktan sonra ve karakterinizi yükselterek bu karakteri satabilir veya YouTube gibi platformda paylaşarak  oyun oynayarak para kazanabilirsiniz.

Sosyal medya uygulamalarından biri Olan Tiktok ile para nasıl kazanılır ? yazımıza göz atın

Hatta birçok platformda canlı yayın yaparak özellikle twich gibi canlı yayın platformunda yayın yaparak bağış kazanabilirsiniz.

Swagbucks İle Para Kazanmak

Swagbucks uygulaması ile anket doldurarak veya çeşitli  görevler yaparak uygulama ile para kazanabilirsiniz.

Swagbucks uygulama görevleri size para kazandırma amacındadır. Swagbucks ile reklam izleyerek , anket doldurarak  ,sosyal medyadan takip ederek  veya sizlere uygulama indirme görevleri veren ve görevleri yerine getirerek size talep edilen ücreti görevi getirdikten sonra size belirli bir ücret veriyor.

Oyna Kazan Canlı Yayın Yarışması

Online bilgi yarışmasından biri olan  oyna kazan uygulaması  ülkemizde son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelmiş durumda.

Para kazandıran online bilgi yarışmalarından biri olan oyna kazandır. Meşhur olan Onedio tarafından hazırlanan bilgi yarışması onedio tarafından tasarlanan bilgi yarışması günün belirli saatlerinde canlı yayın yaparak yayında sorulan soruları doğru cevao verirseniz sizlere belirli ücret talep ediyor.

Counter Strike Global (CS-GO)

Herkesin en az birkezde olsa oynadığı counter Strike  oyunu yeni versiyonu öyle bir patladı ki milyonlarca kişiye ulaştı. Gerçek oyuncular ile karşı karşıya  savaşarak online bir şekilde oyunda ilerledikçe yeni şeyler kazandıran bir oyundur.

Oyunda belirli bir seviyeye geldikten sonra oyundaki  skin ve karakterleri satarak para kazanabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *