Evde Plastik Toka Paketleme İşi

Evde Plastik toka paketleme işi

Evde plastik toka paketleme işi yapmak isteyen birçok ev hanımı , öğrenciler hatta emekliler bile evde ek iş yaparak bir şekilde gelir sağlamaya çalışıyor. Evde lastik toka paketleme işi nasıl olur nasıl yapıldı sizlere incelemiş olduğum bilgileri aktarıp sizde bizim dediğimiz yöntemleri yaparak evde ek iş bulabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde Mandal Pakteleme işi nasıl yapılır bu yazımıza bir göz atmanızı istiyorum.

Genellikle küçük kız çocukları için tercih edilen fakat yetişkinlerinde ve hatta erkeklerin bile kullandığı halk arasında cimcime diye tabir ettiğimiz Plastik toka paketleme işi nasıl yapılır ? evde ek iş yapmak isteyen kişiler için nerden iş bulabiliriz  firmalar ile nasıl anlaşırız gibi birçok soruyu sizlere cevaplayarai işinizi kolaylaştıracak birkaç fikir sunacağız.

Evde Plastik Toka Paketleme İşi

Çeşitli renkler  ile genellikle aynı ebatlarla  çıkan lastik tokalar satışa çıkmadan önce paketleme işlemine geçmektedir. Bunları ev hanımları veya evde ek iş yapmak isteyenler paketleme işi yapmaktadır. Birçok firma tam zamanlı personele evde ek iş vermektedir , ve çalıştırmak üzere evde  ek iş yapmak isteyen binlerce kişi ek iş fırsatları olarak toka paketleme işi yapmaktadır.

Toka paketleme işi masrafsız ve kolay bir iştir , paketleme yapılacak tokalar  şeffaf bir şekilde paketlenecek olan cimcime kutusu  firma tarafından size verilen hassas terazi ile istenen gramı tartarak  toka paketleme işini hazır hale getirmiş olursunuz.

Toka Paketleme İşi İle Aylık Kaç TL Kazanabilirsiniz ?

Evde lastik toka paketleme işi ile  abartılı bir şekilde para kazanmak tabikide mümkün değil ancak evde olduğunuz zaman boş vakitlerinizi değerlendirerek ufakta olsa ev ihtiyaçlarını karşılayacak bir miktar para kazanmanız mümkündür. Evde yapılan diğer paketleme işleri gibi buda sizin çalışma performansınıza bağlı ve firmanın iş yoğunluğuna bağlı bir şekilde  iyi bir ek gelire sahip olmanız tabikide mümkün bu işi yapanlardan  bildiğim kadarı ile aylık ortalama 1500 ile 2000 TL civarı kazanmak mümkün tabiki dediğimiz gibi firmanın iş yoğunluğu ve sizin çalışma performansınıza bağlı bir şekilde paketleme işi yaparak ek gelir sağlayabilirsiniz.

Pakteleme İşi Nasıl Bulunur ve Başvuru Yapılır ?

Pakteleme İşi yapanlar genellikle sosyla medya aracılığı ile iş bulsada çoğu zaman akraba gibi aile çevresi devreye giriyor fakat çevresinde böyle bir imkan olmayanlar için sahibinden.com ‘ da birçok pakteleme İşi ilanı var  ayrıca sosyla medya olan Facebook evde ürün paketleme gruplarına üye olarak kendinize iş bulabilirsinuz.

NOT: Evde ürün pakteleme İşi için sizden kargo parası veya kapora gibi ücretler isteyen kişilerden uzak durunuz  mağdur olmayın.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *