Evde Ürün Paketleme İşi Başvuru

Evde Ürün Paketleme İşi Başvuru

Bir çok ev hanımı ailelerine destek olmak için evde ek işler yaparak para kazanmayı istiyor, aynı zamanda öğrenci arkadaşlarımız okul harçlıklarını çıkartarak ailelerine yük olmamak için başvurdukları bir ek iş yöntemlerinden biridir.

Evde ek iş yaparak gelir sağlayabileceğiniz bir çok iş fikirleri vardır.

Bu iş fikirlerinden birisi olan hem öğrenciler hemde ev hanımlarının en çok tercih ettiği iş fikirlerinden birisi olan paketleme işidir.

Evde ürün paketleme işi yaparak aylık 2000-3000 TL arasında para kazanma mümkündür.

Bazı   evde ek iş veren firmalar düzenli olarak çalıştığı kişiler SSK bile yapmakta. Evlerinizde birçok paketleme işi  yapmak istiyorsanız evde paketleme işi ilanlarını kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Nasıl Yapılır ?

Evde ürün paketleme işi veren firmalar , sizlerden gelecek olan başvuruyu detaylı ve çok titiz bir şekilde inceleyip sonrada başvuru yapan kişilere dönüş yaparak adres ve gerekli bilgileri alırlar.

İş veren iş vereceği kişiye iş yerinden paketleme yapacağı ürünleri iş yapacak kişiye özel bir servis veya kargo ile adresinize gönderim yapılır.

Evde Ürün Paketleme İşi Başvuru

Plastik bardak paketleme işindeki malzemeler;

  1. Karton veya plastik bardak
  2. Paketleme yapacağınız ürünleri kapatmak için paketleme lastiği
  3. Hijyen ve titizlik açısından plastik eldiven
  4. Bardakları dizeceğiniz  büyük paket kolileri
  5. şeffaf ambalaj poşet

verilen bu malzemelerin ardından paketleme işini bilmeyenler için çalışacak kişiye nasıl yapılacağını tarif ederek iş öğretilir.

Her bir ambalaj 25 adet bardak alacak şekilde olur paket başına yaklaşık 2 TL alırsınız. 50 adet bardak paketlerseniz günlük 100 TL Kazanabilirsiniz.

Paketleme İşinden Ne  Kadar Kazanabilirsiniz ?

Bardak paketleme işi veren firmalar genellikle paket başına ödeme yapar.

Genellikle paket başına 2 TL verselerde değişik firmalar ücretleri değiştirebilir , paket başına 3 TL’de olabilir bu tamamen firmaya bağlıdır.

günlük 50 paket bardak paketlerseniz günlük 100 TL kazanmış olursunuz buda aylık olarak 3000 TL eder ev bütçesinde çok büyük bir fark yaratabilir.

Bütün firmalar farklı ücretler verebilir bunları tamamen karşılaştırma yani 50 krş , 1 TL ,2 TL ,3 TL gibi rakamları görebilirsiniz.

Paketleme İşi veren firmaları nereden bulabilirim ?

Evde ürün paketleme işini genellikle Facebook, sahibinden  veya internet üzerinden evde ek iş grupları gibi sayfalardan bulabilirsiniz.

NOT; Evde Ürün Paketleme İşi diye sizden para talep eden kargo veya kapora parası isteyen kişilere  itibar etmeyin bunlar kesinlikle dolandırıcıdır.

Hiçbir iş veren sizden para talep etmez.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *