Reddit İle Para Kazanmanın 5 Yolu

Reddit İle Para Kazanmanın 5 Yolu

 

Reddit ile para kazanmanın 5 Yolu ,dedikleri gibi, İnternetin Ön sayfasıdır. Reddit’in gerçek değerini anlayanlar, başka bir sosyal ağdan ayrılmayı veya geçiş yapmayı hayal edemezler. Reddit, en sevdiğiniz konularda bilgi edinmenizi ve güncel kalmanızı sağlarken, dolaylı olarak ondan para kazanmanızı da sağlar.

 

Bir blogunuz, web siteniz veya herhangi bir çevrimiçi işletmeniz varsa, büyümesini Reddit aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Beni yanlış anlama, Reddit’i sadece para kazanmak için kullanamazsın. Gerçek gelir kaynağınıza destek olarak kullanabilirsiniz.

 

Reddit’in gerçek gücünden yararlanmak için aktif bir üye olmanız gerekir. Redditörler genellikle işlerin nasıl yürüdüğünü bilen ve topluluklardaki istenmeyen postaları belirleme yeteneğine sahip akıllı kişilerdir. İlgilendiğiniz konulara tam olarak katılabilmeniz gerekir.

 

Reddit ile Para Kazanmanın 5 Yolu

Reddit’ten para kazanmanın doğrudan bir yolu yoktur. Daha önce de belirtildiği gibi, bu platformu fırsatlar bulmak veya kendi işinizi büyütmek için kullanabilirsiniz.

 

Reddit’ten para kazanmanın en iyi 5 yolu:

 

/r/Beermoney’de küçük çevrimiçi konserler ve kısa görev fırsatları

/r/Workonline’da çevrimiçi iş ve serbest çalışma fırsatları bulun

Becerilerinizi tanıtın ve diğer redditorların sizi işe almasına izin verin /r/forhire

/r/slavelabour’da piyasa oranının altındaki işleri yapın

İlgili alt redditlere katılarak kendi çevrimiçi işinizi tanıtın

/r/Biraparası

Beermoney, abone sayısı 300.000’in üzerinde olan en popüler alt redditlerden biridir . Para yapıcılar için sahip olduğu potansiyel nedeniyle son zamanlarda gerçekten popüler hale geldi. Bu toplulukta gerçekten harika para kazanma fırsatları bulabilirsiniz. Bu fırsatların çoğu, çevrimiçi anketlere katılmayı , ürün incelemeleri yazmayı, kısa görevleri tamamlamayı vb

. içerir. Çalışmak istediğiniz bir web sitesi hakkında her zaman soru sorabilirsiniz. Birçok kullanıcı, bu konserler aracılığıyla aylık olarak 500 dolardan fazla kazandığını bildirdi .

İşte bazı başarı öykülerinden örnekler:

2018 2018 kazanç analizinde 65 Farklı Beermoney Programından Nasıl Ödeme Aldım

 

/r/Çevrimiçi Çalış

WorkOnline, kullanıcıların çevrimiçi para kazanma fırsatlarını paylaşmasına ve tartışmasına olanak tanıyan bir başka harika alt reddit. Beermoney’den farklı olarak WorkOnline, serbest çalışma portalları, serbest yazarlık işleri, bağlı kuruluş pazarlaması , çevrimiçi özel ders işleri vb. dahil olmak üzere her türlü çevrimiçi çalışma fırsatını paylaşır .

Burada 8 ila 9 saat çalışma gerektiren tam zamanlı uzaktan çalışma işleri bile bulabilirsiniz. Şu anda işsizseniz ve istikrarlı bir gelir kaynağı arıyorsanız, burası tam size göre.

 

/r/kiralık

ForHire, yeteneklerinizi diğer üyelere tanıtmanıza ve işe alınmanıza olanak tanıyan Reddit’teki bir başka değerli topluluktur. Teknolojiyle ilgili konularda iyiyseniz, iş bulma şansınız çok yüksektir.

Bu topluluk sadece iş bulmakla sınırlı değildir. Sizin için bazı işlerin yapılması gerekiyorsa, buradan yetenekli insanları da işe alabilirsiniz. Ancak bu kılavuzu okuyorsanız, muhtemelen iş fırsatları arıyorsunuz. Bu topluluğa bir şans verin.

Bu subredditte bulduğunuz fırsatların çoğu bilgisayarla ilgili şeylerle ilgili olacaktır. Grafik tasarım, web geliştirme veya diğer teknik becerilerde yetkinseniz, diğer adaylardan daha fazla iş bulma şansınız olabilir.

 

/r/Slaveİşçi

SlaveLabour, ne kadar öderlerse ödesinler umutsuzca iş fırsatları bulmaya çalışan insanlar için bir topluluktur. Genellikle, bu alt redditte yayınlanan işler düşük ücretli işlerdir. Bununla birlikte, /r/forhire’daki işlere kıyasla yapılması kolaydır ve çok özel beceriler gerektirmez.

Bu işler size büyük paralar kazandırmasa da, gelirinizi destekleyecek kadar size vereceklerine her zaman güvenebilirsiniz. Orada yayınlanan görevlerin çoğu gerçekten basit ve bunları kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Bu alt reddit’in potansiyelini hafife almayın.

 

Kendi İşletmenizi Tanıtmak

Bu teknik, bir işletmeye veya girişime sahip olan ve bunu Reddit aracılığıyla tanıtmak isteyenler içindir. İşletmenizi Reddit’te tanıtmak çok mümkün ama göründüğü kadar basit değil. Gönderilerinizde ve tartışmalarınızda bir miktar aşırı tanıtım bile varsa, büyük olasılıkla yasaklanacaksınız.

Reddit’i kendi eşyalarınızı pazarlamak için kullanamazsınız. Bunun gerçekleşmesi için özel bir üye ve sık kullanıcı olmanız gerekir. Bunu yapmanın yolu, sözlerinize biraz ağırlık verebilmek için kendinizi en sevdiğiniz topluluklara dahil etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *